Susisiekite telefonu: +370 662 366 77

Fizinių asmenų bankrotas

Į pradžią

Tikėkis geriausio, bet ruoškis blogiausiam

Anglų liaudies patarlė


Per pranešimus dėl įsisikolinimo pašto dėžutė neužsidaro?

BTA: fizinių asmenų bankroto administratorių draudimo taisyklės labiau priimtinos draudikams nuotrauka, fotoJeigu galva įsiskaudėjo dėl papildomo darbo paieškos norint grąžinti kreditą, o kreditoriai nenustoja belstis į duris ir tik mintis išvykus į užsienį sutaupti ir pradėti grąžinti skolas palaiko Jūsų ryžtą, siūlome neskubėti krautis lagaminų, o pasikalbėti su mūsų konsultantu.

Lietuvoje jau priimtas ir įsigaliojo būdas padedantis tiek Jums lengiau atsikvėpti, tiek Jūsų kreditoriams atgauti viltį, jog jiems bus grąžintas kreditas, tai - fizinių asmensų bankrotas.

Dažnai susilaukiame klausimo "Kaip gali bankrutuoti fizinis asmuo?", o atsakymas į jį paprastas  - jau priimtas Fizinių asmenų bankroto įstatymas, kuriame nurodyta, jog fizinio asmens nemokumas – tai fizinio asmens būklė, kai jis negali įvykdyti skolinių įsipareigojimų, kurių mokėjimo terminai suėję ir kurių suma viršija 25 Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintas minimaliąsias mėnesines algas.

Šis teisės aktas fiziniams asmens suteikė galimybę susitarti su kreditoriais dėl skolos mokėjimo sąlygų per tarpininką, kitaip tariant, iškėlus fiziniam asmeniui bankroto bylą, jau bankroto administratoriui kyla pareiga sugalvoti ir įgyvendinti fizinio asmens skolų grąžinimo kreditoriams planą, tačiau tam reikalinga tiek fizinio asmens, tiek jo kreditoriaus pagalba. Na, o tam, kad su bankroto administratoriumi rastumėte bendrą kalbą siūlome Jums profesionalių konsultantų pagalbą, kurie turi ne tik reikiamų žinių, bet ir patirties.

Nieko nelaukdami pirmąją konsultaciją Jums teikiame čia:

  • Fizinio asmens bankroto procesą gali inicijuoti tik fizinis asmuo ir tik įstatymų nustatyta tvarka;

Reikalavimai pareiškimui dėl fizinio asmens bankroto nustatyti Fizinių asmenų bankroto įstatyme

  • Fizinio asmens bankroto proceso metu kreditoriai gali: reikalauti, kad jų reikalavimai būtų tenkinami plane numatyta tvarka; dalyvauti ir ginti savo interesus kreditorių susirinkimuose; gauti iš bankroto administratoriaus informaciją apie bankroto bylos eigą; teikti pasiūlymus fiziniam asmeniui ir bankroto administratoriui dėl plano ir spręsti kitus kreditorių kompetencijai įstatymo priskirtus klausimus.

Daugiau apie kreditorių teises rasite Fizinių asmenų bankroto įstatyme

 

Jeigu perskaičius šį trumpą skyrelį ir Fizinių asmenų bankroto įstatmyą Jums kyla klausimų, nedvejokite ir susisiekite!

 

LAUKIAME JŪSŲ KLAUSIMŲ